All contents are provided by non-affiliated third parties!. Country: Turkey. Shpërndaje me shokët! Sadece Sen (2014) me titra shqip 7.3 2014 105 min Aksion Dramë Romancë HD Dashuria dhe pasioni në mes një ish-boksieri dhe një grua të verbër. Sen cal kapimi me titra shqip episodi 25. Dy vëllezër, tani në anët e kundërta të ligjit, vihen përballë njëri-tjetrit pas një kohe të gjatë. Një djalë i ri kërkon hakmarrje për vdekjen e mësuesit të tij. Sadece Sen. Dashuria dhe pasioni në mes një ish-boksieri dhe një grua të verbër. Një çift provon të bëjë një vjedhje bizhuterish me rrezik të lartë, në një dyqan. document.write('